EUROPA WOBEC ROSNĄCYCH NIERÓWNOŚCI SPOŁECZNYCH, RADYKALIZMÓW I ZAGROŻEŃ GEOPOLITYCZNYCH

SOPOT | 30 września - 2 października 2015
TwitterFacebookLinkedinYoutube
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
Newsletter

Przestrzeń EFNI

Europejskie Forum Nowych Idei co roku odbywa się w Sopocie, jednym z najbardziej malowniczych polskich kurortów nad Morzem Bałtyckim.

Tuż przed konferencją, specjalnie dla panelistów i uczestników Forum, budujemy Pawilon Nowych Idei, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia EFNI. Budynek ten, ze szklanymi ścianami, usytuowany jest bezpośrednio na plaży. Dzięki temu uczestnicy Forum mogą przysłuchiwać się debatom wybitnych intelektualistów,  polityków i ludzi biznesu w wyjątkowej atmosferze, z inspirującym widokiem na morze.

Pawilon_www

Do dyspozycji uczestników Forum oddajemy również centrum konferencyjne nowoczesnego hotelu Sheraton oraz sale hotelu Grand.

Niewątpliwym atutem lokalizacji EFNI jest także bliskość międzynarodowego portu lotniczego w Gdańsku, jednego z największych węzłów kolejowych w Polsce oraz autostrada A1.

Poniżej znajdą Państwo plany zarówno całej strefy EFNI, jak i dwóch przestrzeni hotelowych – Centrum Konferencyjnego Sheraton oraz Sofitel Grand Hotelu, w których odbywało się Forum.